کسب جایزه Excellence پارک‌های علمی و فناوری آسیا

بسپار شیمی سپیدان / اخبار

بسپار شیمی سپیدان موفق به کسب جایزه (Excellence) پارک‌های علمی و فناوری آسیا شد

گروه بسپار شیمی سپیدان از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان پس از قرارگیری در میان چهار شرکت برتر پارک‌های علمی فناوری آسیا، موفق به کسب جایزه (Excellence) شرکت‌های دانش بنیان انجمن پارک‌های علمی فناوری آسیا (ASPA)در سال 2022 شد.

به گزارش روابط عمومی گروه بسپار شیمی سپیدان، این شرکت دانش بنیان با تولید محصولات کامپاندی با ارائه چهل محصول دانش بنیان اختصاصی و با قابلیت تجاری سازی محصولات و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های شیمیایی و کشاورزی با هدف سودآوری بالا، تامین زنجیره ارزش و دسترسی به دانش موفق به حضور در جمع چهار شرکت برتر دانش بنیان آسیایی گشت.

گروه بسپار شیمی سپیدان با نام تجاری BCS))، به عنوان یک آزمایشگاه نوآوری پیشرو و متمرکز بر توسعه اکوسیستم نوآوری، تولید و تامین پلیمرهای مهندسی و پیشرفته صنعتی محسوب می‌شود. با راه اندازی مرکز توسعه کسب و کار و نوآوری سازمانی و همچنین ایجاد مرکز تحقیقات و نوآوری محصول در دانشگاه صنعتی اصفهان به همراه راه اندازی و تجهیز سه کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان در صدد پیشبرد اهداف خود در قالب زنجیره کامل نوآوری است، این شرکت به تدریج با گسترش مراکز تحقیقات و توسعه در کشورهای آلمان، ترکیه، چین، امارات متحده عربی، تایوان، هند، صربستان، ویتنام، مالزی، کره جنوبی و ایتالیا؛ موفق به قرار گرفتن در جایگاه برتر تامین، تولید و نوآوری محصولات پلیمری در صنعت کشور شده است.

بر اساس این گزارش؛ جایزه ASPA به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که در آن‌ها به کمک مهارت‌های مدیریتی بالا، ایده‌های کاربردی و دانش‌های فنی متعدد به مرحله تجاری‌سازی رسیده و در جهت توسعه فناوری در آسیا نقش بسزایی داشته باشند.

مراسم انتخاب شرکت برتر دانش بنیان آسیا «جایزه ASPA» هر ساله از سوی انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی آسیا میان شرکت‌ها، مؤسسات مستقر در پارک‌های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف گسترش دانش و تشویق شرکت‌های «دانش‌بنیان» و فن‌آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت‌های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل‌های شرکت‌های موفق برگزار می‌شود.