بازدید هیات مدیره شرکت بسپار شیمی سپیدان از پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی

بسپار شیمی سپیدان / اخبار

بازدید جمعی از اعضا هیات مدیره گروه بسپارشیمی سپیدان از پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی گروه بسپار شیمی سپیدان در سوم تیر ماه سال جاری، دکتر علی علیخانی مدیر عامل و مهندس مسعود مسیبی عضو هیات مدیره بسپار شیمی سپیدان با حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی از بخش‌های مختلف این مرکز دانش بنیان بازدید و با مسئولان این پارک دیدار و گفتگو کردند.
دکتر علیخانی در نشست با دکتر جعفری‌راد مدیر پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اظهار داشت ، گروه بسپار شیمی سپیدان جهت همکاری و تعامل سازنده با پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی آمادگی خود را اعلام داشت.

دکترعلیخانی یکی از مهمترین اهداف شرکت برای حضور در نمایشگاه تبریز پلاست برای نخستین بار را معرفی ظرفیتها و دستاوردهای شرکت بسپار شیمی سپیدان به سایر تولییدکنندگان این حوزه عنوان کرد و افزود؛ حضور مدیران شرکتهای مختلف بویژه مدیریت پارک علم وفناوری در غرفه نمایشگاهی شرکت ،نشان از عزم جدی صنعتگران تبریزی برای گسترش روابط دارد.
وی گفت ؛ بدون شک بدنیال ان هستیم با تعامل و همکاری با صنعتگران تبریزی بویژه در حوزه محصولات پلیمری علاوه بر ارایه دانش و تجربیات حاصل شده ، به توسعه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در استان آذربایجان شرقی پرداخته و زمینه فعالیت‌های بازرگانی و تجاری در استان گسترش یابد .
دکترعلیخانی به دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی نیز اشاره کرد گفت ؛تعامل با شرکت‌های دانش بنیان و توسعه فعالیت‌های علمی، تلاش برای تکمیل زنجیره تولید با ایجاد کارگاه‌های مختلف عملی با کمک دانش و تجربه شرکت های مستقر در پارک و ایجاد شرایط برای رونق در صادرات محصولات دانش بنیان از مهمترین اهداف راه اندازی دفتر شرکت دانش بنیان بسپار شیمی سپیدان در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی خواهد بود.