بازدید معاون علمی فناوری ریاست جمهوری از غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان

بسپار شیمی سپیدان / اخبار
بازدید معاون علمی فناوری ریاست جمهوری از غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان

گروه بسپار شیمی سپیدان به عنوان یکی از ۵۷ شرکت دانش بنیان که دارای محصولات نوآور در زمینه مواد اولیه لوازم خانگی و خودرو بود در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان شهر علمی تحقیقاتی اصفهان حضور داشت و مورد توجه مسئولان کشوری و استانی در سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی گروه بسپار شیمی سپیدان، دکتر سورنا ستاری معان علمی فناوری ریاست جمهوری در بازدید از دستاوردهای دانش بنیان شرکت‌های حاضر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با حضور در غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان، اظهار کرد: توسعه علم و فناوری یکی از الزامات گریزناپذیر، دستیابی به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش‌بنیان است. رهبر فرزانه انقلاب نیز مکرراً پیشرفت اقتصاد دانش‌بنیان را در رأس همه کارهای اساسی برای پیشرفت کشور قرار داده و زیربنای اقتدار کشور را قدرت ملی دانسته‌اند و تأکید فرموده‌اند قدرت علمی و فناوری، منشأ قدرت سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی است.

وی افزود: معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری از طریق ساز و کارهای خود مانند ستادهای توسعه فناوری، طرح‌های کلان ملی و طرح‌های تجاری سازی، قصد عمق بخشیدن به نفوذ خود در این عرصه را دارد. از این‌رو باید سال‌جاری زمان رونق تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه با رویکرد جهادی باشد.

گروه بسپار شیمی سپیدان با دو مرکز توسعه کسب و کار و نوآوری سازمانی و کارخانه نوآوری محصول در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان حضور دارد و در تلاش است تا ایده‌های فنی و علمی را صنعتی سازی کند.