بازدید معاون اجرایی ریاست جمهوری از غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان

بسپار شیمی سپیدان / اخبار
بازدید معاون اجرایی ریاست جمهوری از غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان

صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس‌جمهور، از غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان در نمایشگاه دستاوردهای 57 شرکت فناور و دانش‌بنیان استان اصفهان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه بسپار شیمی سپیدان، صولت مرتضوی معاون اجرایی ریاست جمهوری در بازدید از دستاوردهای دانش بنیان شرکت‌های حاضر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با حضور در غرفه گروه بسپار شیمی سپیدان، اظهار کرد: دولت تکلیف شرعی خود می‌داند که با تمام قوا برای حمایت تولیدات دانش‌بنیان پای کار باشد که البته تسهیلات لازم به شرکت‌های دانش‌بنیان به میزان مورد نیاز و‌توانمندی آنها اعطا خواهد شد.

وی افزود: در این سفر استانی، برای کمک به زیرساخت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای مجموعه شرکت‌های فناور و دانش بنیان استان اصفهان دیده شده که تقریبا یک جهش ۱۰ درصدی داشته است.

در این بازدید در این دیدار دکتر محمد کریمیان رییس هیات مدیره و دکتر علی علیخانی مدیرعامل گروه بسپار شیمی سپیدان گزارشی از فعالیت های دانش بنیان این گروه ارائه کردند.

گروه بسپار شیمی سپیدان به عنوان یکی از ۵۷ شرکت دانش بنیان که دارای محصولات نوآور در زمینه مواد اولیه لوازم خانگی و خودرو بود در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان شهر علمی تحقیقاتی اصفهان حضور داشت و مورد توجه مسئولان کشوری و استانی در سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان قرار گرفت. این گروه با دو مرکز توسعه کسب و کار و نوآوری سازمانی و کارخانه نوآوری محصول در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان حضور دارد و در تلاش است تا ایده‌های فنی و علمی را صنعتی سازی کند.