بازدید مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه از گروه بسپار شیمی سپیدان

بسپار شیمی سپیدان / اخبار
بازدید مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه از گروه بسپار شیمی سپیدان

محمد یاسر طیب نیا مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه با حضور در مرکز توسعه کسب و کار و نوآوری سازمانی بسپار شیمی سپیدان از توانمندی‌های این گروه در زمینه موضوعات دانش بنیان اطلاع پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه بسپار شیمی سپیدان، در این دیدار دکتر محمد کریمیان رئیس هیات مدیره بسپار شیمی سپیدان، اظهار کرد: فعالیت‌های تولیدی دانش‌بنیان گروه بسپار شیمی سپیدان، از مزیت‌های این گروه در صنعت و بازار  محسوب می‌شود که در این میان، تولید انواع کامپاند و مستربچ‌های پلیمری جایگاه ویژه‌‌ای دارد. این محصولات در دو کارخانه «بسپار شیمی سپیدان» و «سپید شیمی پرتو» با پیشرفته‌ترین خطوط و دستگاه‌ها و تجهیزات تولید می‌شود.

وی اضافه کرد: شرکت آمیزه‌های بسپارلاستیک سپیدان از شرکت‌های این گروه است که به منظور تولید کامپاند لاستیکی یا همان آمیزه لاستیکی اولیه با هدف تولید قطعات و محصولات لاستیکی مورد نیاز برای صنایع مختلف تاسیس شد.

رئیس هیات مدیره بسپار شیمی سپیدان گفت: این گروه با داشتن مزیت رقابتی در صنایع پتروشیمی ایران و باور به ضرورت پیاده‌سازی مدل‌های جدید کسب‌وکار، همچنین با هدف خلق ارزش افزوده از طریق تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان به دنبال صنعتی سازی ایده‌های جوانان این کشور است.