BSL

BSL

شرکت بسپار شیمی سپیدان به عنوان یکی از نخستین مجموعه های پیشرو شتاب دهنده در ایران، در راستای توسعه محصولات، خدمات و راهکارهای نوآورانه و خلاقانه در تأمین و تولید انواع مواد شیمیایی، مواد پلیمری (کامپاند و مستربچ و لاستیک و انواع افزودنی های وارداتی)، نساجی و کشاورزی قصد دارد در افق 1403 به یکی از برندهای مطرح و با ارزش‌ترین شرکت دانش‌بنیان در حوزه تأمین و تولید مواد شیمیایی ایران تبدیل شود. این مهم با توکل بر خدای متعال، نوآوری و کارآفرینی، تعامل برنده – برنده با همه ذی‌نفعان به‌ویژه مشتریان، اتکا به تخصص کارکنان و تلاش برای رشد و توسعه آن‌ها در حال اجراست.

در این راستا شرکت بسپار شیمی سپیدان با حمایت از نخبگان، فارغ التحصیلان و جوانان ایده پرداز و کمک به اشتغال آنها بستری برای توسعه تولیدات کشور و از طرفی کاهش خام فروشی اقدام به راه اندازی آزمایشگاه استارتاپی شامل بخش های مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت دانش و مدیریت نوآوری نموده است.

از جمله بخش های راه اندازی شده در این واحد عبارتند از: دپارتمان نوآوری ، دپارتمان مدیریت دانش ، دپارتمان شیمی و پلیمر ، دپارتمان صنایع معدنی ، دپارتمان نساجی ، دپارتمان امور مالی و اداری ، دپارتمان برنامه ریزی استراتژی ، دپارتمان سرمایه گذاری ، دپارتمان ارتباطات