• Home
  • معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت بسپارشیمی سپیدان (BCS)، با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه مدیران این شرکت در زمینه‌هاي بازرگانی و تأمین مواد اولیه کارخانه­ های صنعتی، در سال 1390 فعالیت خود را در سه زمینه اصلی تولیدی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری در کسب‌‎وکارهای نوآورانه آغاز نمود. بهبود مستمر فعالیت‌ها، اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت، تأمین رضایت و منافع تمامی ذی‌نفعان از جمله مشتریان، تامین‌کنندگان، سهامداران، سازمان‌های مرتبط و کارکنان و نیز رعایت کلیه مسائل مربوط به ایمنی کارکنان و همچنین سلامت محیط زیست، بسپارشیمی سپیدان را تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه کاری خود کرده است. این شرکت با توجه به داشتن منابع و پشتیبانی مالی مناسب و پتانسیل سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و ایده‌های نو با قابلیت تجاری‌سازی، بر آن است تا با ایجاد افقی جدید در فضای کسب‌وکار، ایده‌های خلاقانه را در داخل مرزهای کشور حفظ کرده و تولیدات بومی را حمایت نماید.

فعالیت‌های تولیدی

فعالیت­های تولیدی بسپار شیمی سپیدان یکی از شایستگی­ های کلیدی این شرکت است که در این بین تولید انواع کامپاند و مستربچ­ های پلیمری جایگاه ویژه ­ای دارد. تقویت انواع پلیمرها با استفاده از افزودنی­ها و تولید مستربچ­ های رنگی و افزودنی‌های مختلف در کارخانه­ های این شرکت مطابق با بالاترین استانداردهای بین­ المللی و در خطوط پیشرفته کامپاندینگ انجام می‌گیرد.

فعالیت‌های بازرگانی

 شرکت بسپارشیمی سپیدان با استفاده از ظرفیت دفاتر خود در کشور­های مختلف و نیز با رصد بازارهای محلی و بین­ المللی در زمینه مواد شیمیایی و پلیمرهای عمومی و مهندسی، به تأمین گسترده نیاز مشتریان خود می­ پردازد. سبد محصولات بسپارشیمی سپیدان در این بخش شامل انواع پلیمرها، افزودنی­ های صنایع لاستیک و پلاستیک، رنگ و رزین، کودهای شیمیایی و مواد شیمیایی صنعتی است که در صنایع متعددی از جمله پتروشیمی، رنگ‌سازی، صنایع پلیمری، کشاورزی، اتومبیل­ سازی، لوازم خانگی و… کاربرد دارند. امکان تامین از کلیه نقاط جهان و ارائه خدمات لجستیک و بسته ­بندی مجدد  در ترکیه، ایران، ویتنام، امارات، چین، و اروپا و توانایی حمل­ و نقل دریایی به روش­ های مختلف فله و کانتینری از مزیت­ های شرکت بسپار شیمی سپیدان به شمار می‌رود.

سرمایه‌گذاری

شرکت بسپار شیمی سپیدان، با داشتن مزیت رقابتی در صنایع پتروشیمی ایران و نیز با اعتقاد به ضرورت استفاده از چارچو­ب­ های جدید کسب­ و کار، همچنین با هدف خلق ارزش افزوده از طریق تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان، به حوزه طراحی و توسعه کسب‌وکارهای جدید در صنایع پایین­ دستی پتروشیمی وارد شده است. در این راستا، ایجاد شتاب­‌دهنده‌های تخصصی جهت کمک به استارتاپ­ های صنایع شیمیایی و پلیمری، فرآیند تاسیس صندوق خطرپذیر شرکتی و بازاریابی محصولات دانش‌بنیان با استفاده از ظرفیت دفاتر جهانی از برنامه­ های این شرکت است.