• Home
  • درباره ما

درباره ما

مستربچ و کامپاند در بسپار شیمی سپیدان

بسپار شیمی سپیدان مستربچ (BCS) بــا تکیــه بــر یک دهــه تجربــه و فعالیت در زمینه تولید، بــازرگانی و تامین مواد اولیه کارخانه‌هــای تولیــدی مستربچ و صنعـتـی، در ســال 1390 آغاز به فعالیت کرد. ایــن گروه بــا توســعه فعالیت‌هــای خــود به ویژه در سه سال اخیر، به یــک مجموعــه پیــشرو در زمینــه تولیــد دانش‌بنیان، تأمــین مــواد اولیــه و افزودنی‌های صنعت پلاستیک و نساجی، شیمیایی، کشاورزی و لاستیک در کشور تبدیل شده است.

گروه بسپار شیمی سپیدان مستربچ ، بــا اتخــاذ راهـبـرد توســعه کســب‌وکار، در ســال 1397 اقــدام بــه تأســیس مرکــز نوآوری و توسعه (R&D) در شــهرک علمــی تحقیقــاتی اصفهان نموده و با برنامه‌ریزی فراینــد مطالعــات فنی- اقتصادی، طراحــی و اجــرای کســب‌وکارهــای مستربچ نویــن، توانسته است گامــی موثر در مسیر توسعه و نوآوری حوزه صنایــع شــیمیایی، پلیمــری و نســاجی بردارد. ایــن مزیت در کنــار توانــایی بــالای بــازرگانی و فروش، به دلیل برخورداری از مستربچتــوان و تخصــص سرمایه انسانی گروه و 33 شرکت و دفاتر تحقیقــاتی و بازرگانی زیرمجموعه در مستربچ کشورهای آلمان، ترکیه، چین، امــارات متحده عربی، تایــوان، هنــد، صربســتان، ویتنــام، مالــزی، کــره جنــوبی و ایتالیــا، جایگاهی منحصربه ‌فــرد به این گروه بخشیده است مستربچ.

اعضای هیئت مدیره

محمد کریمیان

محسن حلاج باشی

مسعود مسیبی

محمد نصرتی‌نیا

علی علیخانی

فعالیت‌های داخلی بسپارشیمی سپیدان

تامین آمیزه های پیشرفته پلیمری مورد استفاده در صنایع لوازم خانگی ، خودرو ، الکتریکی و …

تامین انواع مستربچ های افزودنی و رنگی صنایع فیلم و بسته بندی ، نساجی و …

ارائه خدمات فنی و مهندسی به مشتریان

تامین مواد اولیه پلیمری و افزودنی های مورد مصرف در صنایع لوازم خانگی ، خودرو ، نساجی ، رنگ و رزین ،کشاورزی و شیمیایی .

خدمات مشاوره ای ، آزمایشگاهی و فناورانه به مشتریان ، پژوهشگران مستقل ، شرکتهای دانش بنیان و …

انجام آزمون های تخصصی ارزیابی خواص مهندسی پلیمرها

ایجاد و توسعه تولیدات در کشورهای دیگر

توسعه دانش و فن آوری در آمیزه سازی

ارزش ها دربسپار شیمی سپیدان - مستربچ و کامپاند

– توسعه تکنولوژی مبتنی بر نوآوری

– ارتقاء رضایت‌مندی ذی‌نفعان در ابعاد مختلف درون و برون سازمانی

– تاکید بر اصول شایسته‌گزینی و شایسته‌سالاری

– تدوین نقشه راه و ارتقاء و ثبت ارزش‌ها و دارایی‌های ناملموس سازمان (برند، وفاداری ذی‌نفعان، مسئولیت اجتماعی، دانش و …)

– استقرار نظام شفافیت در حوزه‌های فرآیندی، عملیاتی و مالی مبتنی بر قوانین جاری، عرفی و تخصصی

– توسعه نظام مشارکت‌ها و پیشنهادات فکری مبتنی بر خرد جمعی

– ایجاد جایگاه مناسب به‌عنوان سازمان اقتصادی معتمد جهت جذب سرمایه های کلان و تبدیل آن به ارزش‌های ملی (اشتغال، تولید دانش‌بنیان، توسعه صادرات و …)

چشم‌انداز بسپارشیمی سپیدان - مستربچ و کامپاند

هلدینگ بین‌المللی دانش‌بنیان با رویکرد نوآوری در سرمایه‌گذاری، تولید و بازرگانی صنایع با ارزش افزوده بالا.

کامپاند و مستربچ

گروه محصول کامپاند لاستیکی

شرکت بسپارلاستیک سپیدان از شرکت‌های گروه بسپارشیمی سپیدان است که در سال 1399 به منظور تولید کامپاند لاستیکی یا همان آمیزه لاستیکی اولیه با هدف تولید قطعات و محصولات لاستیکی مورد نیاز برای صنایع مختلف تاسیس شد.

این شرکت (بسپار شیمی سپیدان – مستربچ ) هم‌اکنون تولید کامپاندهای قطعات گوناگون مانند ضربه‌گیر، واشر و اورینگ، انواع شیلنگ، انواع پروفیل‌های آب‌بندی، قطعات لوازم خانگی، قطعات خودرو، انواع شیت‌های لاستیکی، پوشش‌های لاستیکی غلتک‌ها، مخازن و…را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت همچنین با بهره‌گیری از توان بالای متخصصان این رشته و کارشناسان فنی مجرب و آزمایشگاه مجهز صنعت لاستیک در زمینه ارائه انواع راهکارهای فنی، طراحی فرمولاسیون انواع آمیزه‌های لاستیکی و طراحی و تولید انواع کامپاند سفارشی‌سازی‌شده، فعالیت می‌کند.

متین تجارت پایدار

شرکت متین تجارت پایدار از دیگر شرکت‌های زیرمجموعه گروه به‌عنوان یک مجموعه تولیدی – بازرگانی در زمینه تولید محصولات پلی یورتانی به شمار می‌رود و محصولات این شرکت در صنایع لوازم خانگی، کفش، برودتی، مبلمان، عایق و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فعالیت‌های بازرگانی

بخش تامین و بازرگانی گروه بسپارشیمی سپیدان با استفاده از ظرفیت دفاتر خود در کشورهای مختلف و نیز با رصد بازارهای منطقه‌ای و بین‌‌المللی در زمینه مواد شیمیایی و پلیمرهای عمومی و مهندسی، به تأمین گسترده نیاز مشتریان داخلی و خارجی می‌پردازد. سبد محصولات «بسپار شیمی سپیدان» در این بخش شامل: انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌‌های صنایع لاستیک و پلاستیک، رنگ و رزین، کودهای شیمیایی و مواد شیمیایی صنعتی است که در صنایع متعددی از جمله پتروشیمی، رنگ‌سازی، صنایع پلیمری، کشاورزی، اتومبیل‌سازی، لوازم خانگی و… کاربرد دارند.

امکان تامین از کلیه نقاط جهان و ارائه خدمات لُجستیک و بسته‌بندی مجدد در ترکیه، ایران، ویتنام، امارات متحده عربی، چین، و اروپا و توانایی حمل و نقل دریایی به روش‌های مختلف (فله و کانتینری) از مزیت‌های رقابتی تامین و لجستیک گروه «بسپارشیمی سپیدان» به شمار می‌رود.