• Home
  • آمیزه های بسپار لاستیک سپیدان

آمیزه های بسپار لاستیک سپیدان

آمیزه های بسپار لاستیک سپیدان

بسپار لاستیک سپیدان از شرکت های گروه بسپار شیمی سپیدان در سال 1399 تاسیس و هدف آن تولید کامپاند لاستیکی یا همان آمیزه لاستیکی اولیه برای تولید قطعات و محصولات لاستیکی مورد نیاز برای صنایع مختلف با کلیه پایه های پلیمری موجود در صنعت لاستیک مانند NBR – EPDM – NR-PBR-SBR- CSM – SI – CR با سختی ها و خواص مورد نظر مشتری می باشد.

گروه معظم بسپار شیمی سپیدان، توسعه ویژه ای را برای واحد بسپار لاستیک سپیدان طراحی نموده تا بتواند علاوه بر افزایش ظرفیت تولید کامپاند لاستیکی، تولید محصولاتی با یکنواختی کیفیت را نیز تضمین نماید.

هم اکنون تولید کامپاندهای قطعات گوناگون، مانند ضربه گیر، واشر و اورینگ، انواع شیلنگ ، انواع پروفیل های آب بندی، قطعات لوازم خانگی، قطعات خودرو، انواع شیت های لاستیکی، پوشش های لاستیکی غلتک ها، مخازن و… در شرکت بسپار لاستیک سپیدان در جریان است. به علاوه، این شرکت با بهره گیری از توان بالای متخصصین این رشته با تجربه بیش از دو دهه تخصص ویژه در زمینه طراحی فرمولاسیون انواع آمیزه های لاستیکی و کارشاسان فنی مجرب و آزمایشگاه مجهز صنعت لاستیک آمادگی طراحی و تولید انواع کامپاند مطابق درخواست و نیاز مشتری را دارا است.

از دیگر فعالیت های این شرکت واردات و فروش انواع مواد اولیه صنعت لاستیک بوده که این امر باتوجه به شناخت دقیق مواد و بازار، از معتبر ترین تولید کنندگان خریداری و وارد کشور می گردد و در یک کلام کیفیت مواد اولیه به صورت تضمین شده می باشد.